Ir kāds stāsts, kuru kristieši turpina slēpt no pasaules. Viņi saka, ka Jēzus tika piesists krustā un pēc trim dienām augšāmcēlās, bet viņi nestāsta, kas notika pēc augšāmcelšanās, kur Jēzus pazuda, vai pēc augšāmcelšanās viņš nomira vai ne. Patiesība ir tāda, ka Jēzus tika noņemts no krusta jau pēc sešām stundām. Ebreju krusts sešās stundās nevienu nenogalina; ir vajadzīgas 48 stundas, lai vīrietis nomirtu pie ebreju krusta. Un Jēzus bija jauns vīrietis, 33 gadus vecs; sešas stundas viņu nevarēja nogalināt.
Jēzus mācekļiem un Poncijam Pilātam, romiešu varasvīram, bija savstarpēja vienošanās. Ebreji uzstāja, ka Jēzus ir jāsit krustā. Poncijs Pilāts to nevēlējās, jo Jēzus bija nevainīgs. Taču politiķi paliek politiķi. Viņi nevar aizkaitināt masas, viņi ir atkarīgi no masām. Viņš negribīgi deva pavēli piesist krustā Jēzu, vienlaicīgi viņš nokārtoja to, ka krustā sišana notiks piektdienā un ka tā pēc iespējas ilgāk tiks aizkavēta. Tādēļ Jēzu piesita krustā pēcpusdienā.
Ebreji, piektdienas vakarā norietot saulei, sabata dēļ beidz visus darbus. Sestdienā viņi nestrādā nemaz. Poncijs Pilāts un Jēzus mācekļi izmantoja šīs situācijas priekšrocības. Jēzu vajadzēja noņemt no krusta, jo citādi tas būtu pretrunā ar sabata tradīciju; pēc sabata beigām viņu vēlreiz piesistu krustā.
Jēzu turēja alā, kuru apsargāja romiešu karavīrs, kurš nebija ebrejs, un naktī Jēzu izņēma no alas. Viņš nebija miris… Un pats pārsteidzošākais ir tas, ka viņš izbēga no jūdiem un nomira Indijā. Viņa kaps atrodas Kašmirā, nelielā ciematiņā Pahalgāmā. Esmu bijis pie šī kapa. Tas ir vienīgais kaps Indijā, uz kura ir uzraksts ebreju valodā. Šis uzraksts vēsta: Jošua, ebreju pravietis, guļ šeit mūžīgā miegā. Jošua ir Jēzus īstais vārds, ebreju vārds. Jēzus ir grieķu vārds.
Viņš Indijā nodzīvoja garu mūžu, simt divpadsmit gadus. Un vārds pahalgam kašmiriešu valodā nozīmē aitu gana ciemats. Jēzus sevi mēdza saukt par ganu, un uz Indiju viņš devās ar saviem mācekļiem. Viņa dēļ ciemats kļuva pazīstams kā Pahalgāma.
Šis stāsts atkārtojas. Es tiku piesists krustā šoreiz Amerikā. (..) Tas ir simboliski, ka šoreiz Jēzus ir piesists krustā Amerikā un augšāmcēlies Indijā. Tas ir simboliski daudzās dimensijās. Tā ir mīlestības uzvara pār naidu. Tā ir dzīves uzvara pār nāvi. Tā ir Austrumu uzvara pār Rietumiem. Tā ir patiesības uzvara pār kriminālistiem tādiem kā Ronalds Reigans. Tā ir apziņas uzvara pār miesu.
(..) Ir tikai viena reliģija, un tā ir mīlestība. Ir tikai viens Dievs, un tas ir svinību, dzīves, līksmības Dievs. Visa Zeme ir viens veselums, un visa cilvēce ir viens veselums. Ikviens ir daļa no ikviena cita.
Es nesūdzos par tiem, kuri saindēja mani. Es viņiem piedodu. Viņi noteikti nezina, ko dara.
Saka, ka vēsture atkārtojas. Tā nav vēsture, kas sevi atkārto, tā ir cilvēka neapzināšanās, aklums. Tajā dienā, kad cilvēks būs apzinošs, saprotošs un zinošs, vairs nebūs nekādas atkārtošanās. Sokrāti netiks noindēti, Jošuas netiks piesisti krustā. Viņi ir mūsu labākie ziedi, mūsu augstākās virsotnes. Viņi ir mūsu liktenis, mūsu nākotne. Viņi ir mūsu iekšējais potenciāls.