Jūsu vēlēšanās vienmēr piepildās. Lai ko jūs vēlētos, tas noteiktā laikā nonāk pie jums tādā vai citādā formā. Kāpēc tad saka baidies vēlēties, tas piepildās? Tas šķiet tieši tas, kas jums dzīvē tik nepieciešams. Gribēji un dabūji! Bet, ja nu sagribējāt ne to, ne tā, ne ne utt.Jebkura mūsu doma ir energoinformatīvs impulss un mūsu smadzenes tā ir tāda antena, kura pastāvīgi sūta energoinformatīvajā laukā signālus. Bet tas, ko mēs dzīvē iegūstam, ir atbildes uz šiem signāliem. Jo spēcīgāks signāls, jo ātrāka atbilde.
Jautāsiet kāpēc gan mūsu karstākās vēlēšanās tik ilgi paliek bez atbildes? Taču atceraties, kā jūs to vēlaties? Es tik ļoti gribu (būt kopā, naudu, mašīnu, māju utt.), ka baidos, ka man to nekad neaizsniegt ..
Kuru, pēc jūsu domām, informāciju pirmo noraida jūsu antena? Pareizi. Bailes.
Bailēm ir tieši tāds pats impulss kā vēlmēm, tikai baiļu impulss daudz spēcīgāks, jo tas ir emocionāli vairāk piesātināts. Un tā nu iznāk, ka šis impulss aizskrien pirmais. Bez tam bailes jums nedod pārliecību par to, vai tas, ko vēlaties, jums tiešām pienākas? Tas ir, iznāk, ka jūs vēlaties to, kas nepienākas! Bet mēz jau zinām, ka vēlmēm jābūt patiesām, jūsējām un jāatbilst jūsu prasībām un enerģijām.
Tad kāpēc un ko kā mēs baidāmies, ka šīm bailēm ziedojam iespēju realizēt savas vēlēšanās? Un kā no šīm nevajadzīgajām bailēm atbrīvoties? Ļoti vienkārši. Tās jāiepazīst, jāpieņem un jāiemīl.
Bailes taču ir fenomens, fantoms. Iztēlosimies kaut kādu sākumam ne pārāk briesmīgu situāciju. Piemēram, rīt jūs atlaidīs no darba. Iedomājieties to emocionāli, maksimāli reāli, sajūtiet kā notikušu faktu. Iedomājāties? Kas tagad sākas jūsu smadzenēs? Jūsu smadzenes automātiski sāk izstrādāt jaunu programmu, kura piemērota jaunajai situācijai. Pēc īsa laika smadzenes jums piedāvās dažus variantus, ko un kā darīt konkrētajā situācijā. Tas ir, smadzenes, ja tām netraucē liekas emocijas, panika, histērija, vadīsies no izdzīvošanas instinkta un obligāti atradīs izeju. Kā jau runājām iepriekš, ja doma ir energoinformatīvs impulss, tad jūsu prāts vienlaikus sāks piesaistīt jums vajadzīgos cilvēkus, situācijas, informāciju un tā tālāk.
Droši vien jūs varat atcerēties situācijas no savas dzīves, kad pēkšņi atnāk vajadzīgā informācija vai satiekat kādu vajadzīgu cilvēku. Tas ir jūsu antenas darbs ar noteikumu, kad nav baiļu, kuras šajā gadījumā varētu salīdzināt ar radiotraucējumiem, kuri traucē ēterā skaidri uztvert.
Vingrinājumi:
1. Drošības tehnika. Pirms sākat vingrinājumus un vēl 7 dienas pēc to pabeigšanas vairākas reizes dienā atkārtojiet: Visu, ko man dod dzīve (liktenis, Dievs) es pieņemu ar mīlestību un pateicību. Es atdodu visas savas bailes tai dievišķajai būtnei, kura ir daļa no manis, un tālāk eju viegli un brīvi.
2. Uzrakstiet šausmenes cienīgu scenāriju ar sevi galvenajā lomā. Visu briesmīgāko, ko vien spējat iedomāties, visu, kas ar jums varētu šajā dzīvē notikt.
3. izdzīvojiet iekšēji šo scenāriju pēc iespējas emocionālāk. Līdz pat īstām asarām, histērijai, sirdsklauvēm, dvēseles sastingšanai. Jo emocionālāk, jo labāk. Jūsu smadzenēm un dvēselei emocionāli izdzīvota situācija līdzinās reālam pārdzīvojumam. Tas ir, jums it kā izveidosies neīstas atmiņas.
Ko tas dod? Pirmkārt, jūsu smadzenes vienmēr salīdzina jebkuru situāciju ar datu bāzē jau esošo, tas ir, jebkura sekojoša reāla situācija tām jau būs mierīgs un viegli risināms uzdevums. Otrkārt, mūsu informatīvajā struktūrā būs ieraksts par to, ka jūs tādas un tādas mācības jau esat apguvuši, un nav jēgas jums to atkārtot.
Tieši tam, lai pārbaudītu un nostiprinātu apgūto, jums tiek dotas septiņas sekojošas dienas. Ja šajā pārbaudes laikā jūs nenobīsieties, nenodrebēsiet, uzturēsiet sevī ticību augstākminētajiem vārdiem, tad nākamos gadus dzīvosiet bez bailēm, tērējot spēkus tikai konstruktīvai dzīves situāciju risināšanai.